zwiń

Złotno 36minutŁódź

Informacje:

 

36minut Złotno  to nowoczesne kameralne studio treningowe, które ukierunkowane jest na indywidualne, personalizowane programy treningowe dopasowane do Twoich potrzeb, celów i możliwości.

Cenimy Twoją indywidualność!
Odwiedź nas abyśmy wspólnie zbadali Twoją kondycję i potrzeby. Na ich podstawie zbudujemy personalny plan treningowy, który realizować będzie zamierzone przez Ciebie cele. Kontrola wagi, spalanie tkanki tłuszczowej, rozbudowa masy mięśniowej, zwiększenie wydolności, poprawienie koordynacji, rehabilitacja, trening prozdrowotny, czy po prostu rekreacja – sam decydujesz czego najbardziej potrzebujesz, a my wspieramy Cię aktywnie.

Cenimy Twój czas!
Plan treningowy rozpisany jest co do minuty i zajmuje dokładnie 36 minut. W tym czasie nie musisz martwić się o kolejność ćwiczeń, dobieranie obciążeń ani dostępność maszyn – wszystko zapisane jest na Twojej indywidualnej karcie.
Nie narzucamy godzin Twoich treningów  - sam decydujesz o tym, kiedy i ile razy w tygodniu możesz poświęcić na wzmacnianie kondycji.

Cenimy Twoje bezpieczeństwo!
Twój indywidualny plan treningowy jest w pełni bezpieczny. Podczas każdego treningu zapewniamy opiekę fizjoterapeuty, który otacza opieką ćwiczących. Jeśli pojawią się wątpliwości, możesz w każdej chwili liczyć na jego pomoc.

Doceniamy Twoje postępy!
Raz w miesiącu badamy Twoją kondycję i korygujemy Twój plan treningowy, tak aby zawsze był idealnie dopasowany do Twoich możliwości i realizował zamierzone cele.

Cenimy Twoją wygodę!
Ręczniki, woda, kawa, herbata – to wszystko czeka na Ciebie w studio.
Ćwiczysz w kameralnym, estetycznym wnętrzu, w miłej atmosferze, dzięki czemu wysiłek jest przyjemnością, a nie żmudnym wyciskiem i obowiązkiem.

Operator klubu:

Green Investments Sp. z o.o.
ul.Złotno 7
94-221 Łódź
NIP 7272823452


Systemy treningowe:

 • MILON basic

Główne zalety

  • 36 minut efektywnego i w pełni bezpiecznego treningu
  • personalizowane programy treningowe
  • opieka fizjoterapeuty podczas  treningu
  • stały monitoring Twoich postępów
  • osobna strefa do treningów indywidualnych
  • ręczniki, kawa, herbata, woda w cenie karnetu
  • pełna dowolność terminów treningu
  • przestronna, jasna nowa sala treningowa
  • parking przy obiekcie
  • lokalizacja blisko centrum

Zapisz się na bezpłatny trening wprowadzający!

Aktualności

Brak aktualności klubu

Lokalizacja na mapie

Kadra

Sebastian Pawłowski

FIZJOTERAPEUTA i TRENER PERSONALNY

Ambitny, zawsze uśmiechnięty absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od kilku lat łączy swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii z zawodem trenera personalnego, szerząc zdrowy styl życia i pomagając innym.

Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, siłowo-wytrzymałościowym, technikach relaksacji mięśniowo-powięziowej oraz terapią w bólach kręgosłupa. W swojej pracy kieruje się dobrem i bezpieczeństwem podopiecznych,  dbając o prawidłową biomechanikę ćwiczeń i edukację prozdrowotną.

Nieustannie doskonali swój warsztat metod pracy z Klientami poprzez uczestnictwo w wielu kursach min. Zintegrowane techniki terapeutyczne na tkanki miękkie, punkty spustowe, ból i napięcie mięśni, Manualne techniki leczenia dyskopatii lędźwiowej w fazie ostrej, Mobility Trainer.

Mocno stąpający po ziemi z jasno określonymi celami życiowymi.

Zawsze zorganizowany, cierpliwy i pomocny.

Wolny czas poświęca rodzinie i pracy nad własnym ciałem.

Natalia Popowska

FIZJOTERAPEUTKA i TRENERKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia oraz absolwentka katowickiej 
Akademii Wychowania Fizycznego z zakresu przygotowania motorycznego w grach zespołowych. Specjalizuje się w pracy z Klientami z zespołami bólowymi narządu ruchu oraz z bólami kręgosłupa.
W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach oraz warsztatach, takich jak: funkcjonalna ocena FMS, masaż tkanek głębokich, fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego, kinesiology taping. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, krok po kroku realizując założony cel. Dużą uwagę zwraca na prawidłowe oraz świadome angażowanie swojego ciała podczas treningu, pracy oraz czynnościach dnia codziennego. Na co dzień uśmiechnięta, pełna energii, stale poszerzająca swoją wiedzę i chętnie się nią dzieląca biegaczka długodystansowa oraz piłkarka.