zwiń

WawerWarszawa

SPA_larnia

rekomenduje

Informacje:

36minut Wawer to kameralne studio treningowe z dodatkową strefą rehabilitacji i fitnessu, które jest ukierunkowane na indywidualną pracę w celu osiągnięcia Twoich zamierzonych celów.

 

Kontrola wagi, rozbudowa mięśni, zwiększenie wydolności, poprawienie koordynacji, rehabilitacja, trening prozdrowotny, czy po prostu rekreacja – każdy z nas ma inny cel. Niezależnie jednak od niego, wszyscy możemy czerpać z jednego skutecznego systemu treningowego, dającego gwarancję rezultatów.

 

Odwiedź nas aby odebrać bez zobowiązań darmowy okres treningowy. W czasie tego okresu Ty poznasz nasze studio a my pomożemy Ci wyznaczyć cele, a co najważniejsze pokażemy krok po kroku, jak je zrealizować. Klimat naszego miejsca tworzą członkowie oraz wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, która cały czas pracuje z klubowiczami nad skuteczną realizacją wyników.

 

Facebook: 36minut Wawer

 

Operator klubu:

MKS Marzena Szczyplińska

ul. Szymona Askenazego 11/109

03-580 Warszawa

NIP 5361557821

 

Kliknij i przeczytaj:

Ogólne Warunki Umowy

Regulamin KlubuPolityka prywatności

 


Systemy treningowe:

 • MILON premium
 • Trening funkcjonalny
 • MASAŻ
 • DIETETYK

Główne zalety

  - dyplomowani fizjoterapeuci

  - rehabilitacja i prewencja

  - specjaliści cellRESET - odchudzanie

  - zajęcia "zdrowy kręgosłup"

  - szybki dojazd (niedaleko pętli autobusowej)

  - klimatyzowana sala

   

   

Sprawdź nasz trening przez darmowy okres w wybranym Klubie

Aktualności

Brak aktualności klubu

Lokalizacja na mapie

Kadra

Bartosz Kałowski

Fizjoterapeuta

Zaangażowany, energiczny i doświadczony absolwent fizjoterapii na Warszawskim AWF-ie. Certyfikowany trener MILON. Specjalizuje się w odchudzaniu, masażu, kinezjotapingu oraz treningu funkcjonalnym, z którego ma tytuł trenera personalnego. Wiedzę, którą zdobył podczas studiów, konferencji, szkoleń, warsztatów oraz praktyk, wykorzystuje do budowania świadomości u swoich podopiecznych. Szczególną uwagę przykłada do przekazywania wiedzy z zakresu prawidłowego angażowania swojego ciała podczas ruchu oraz odbudowy i utrzymania jego funkcjonalności.

Zdjęcia klubu