zwiń

36minut ChobieniceSiedlec

Informacje:

Ostoja Chobienice zaprasza w swoje gościnne progi. 

Okoliczne wsie do głębi przesiąknięte są historią znamienitego rodu Mielżyńskich. Dzięki ich staraniom w chobienickim parku powstał osiemnastowieczny pałac, kościół i liczne zabudowania majątku. Nad portykiem pałacu z czterema kolumnami widnieje wymowny napis: „Nie sobie lecz następcom”. Ta dewiza przyświeca również właścicielom Ostoja Chobienice. 
 
Posiadłość Ostoja Chobienice sąsiaduje z rozległym parkiem z bogatym drzewostanem liczącym 120-150 lat. Dominują tu dęby, klony, kasztanowce, lipy i buki. Niektóre z drzew są pomnikami przyrody, między innymi platan rosnący w sąsiedztwie pałacu oraz trzy sędziwe lipy. 


Systemy treningowe:

 • MILON premium

Główne zalety

  Z umiłowania natury, szacunku do ziemi i dobrze pojętej wiejskości narodziło się to unikalne miejsce.

  W odrestaurowanych zabudowaniach powstał obiekt, w którym zarówno ciało jak i dusza z łatwością osiągną stan błogości i relaksu. 

  Bogata oferta rekreacyjna pozwoli na dopasowanie się do Państwa potrzeb i zainteresowań.  Dzięki doskonałemu rozpoznaniu polskiego i światowego rynku ekskluzywnych usług hotelowych i SPA, przygotowalismy dla Państwa pierwszą tego typu w kraju autorską ofertę. W przestrzeni dawnej stajni zaaranżowano basen, zaciszne gabinety spa, masażu oraz sauny. Dla miłośników koni przygotowaliśmy profesjonalny maneż i halę na których będzie można doskonalić swoje umiejętności jeździeckie pod okiem doświadczonego instruktora. Bliskość lasów i jezior sprawia, że Ostoja Chobienice jest miejscem dla osób szukających spokojnego wypoczynku jak i entuzjastów aktywnego spędzania czasu. Zapraszamy na nordic walking, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe i wiele innych atrakcji.
  Klientom biznesowym zapewniamy profesjonalną bazę do przeprowadzenia efektywnych konferencji i szkoleń.
   

Sprawdź nasz trening przez darmowy okres w wybranym Klubie

Aktualności

Brak aktualności klubu

Lokalizacja na mapie

Kadra

Mateusz Błażejczak

TRENER

Szymon Piechowiak

TRENER

Zdjęcia klubu