zwiń

36minut Legionowo Legionowo

Informacje:

36minut Legionowo to kameralne studio treningowe z dodatkową strefą rehabilitacji, które jest ukierunkowane na indywidualną pracę w celu osiągnięcia Twoich zamierzonych celów.

 

Kontrola wagi, rozbudowa mięśni, zwiększenie wydolności, poprawienie koordynacji, rehabilitacja, trening prozdrowotny, czy po prostu rekreacja – każdy z nas ma inny cel. Niezależnie jednak od niego, wszyscy możemy czerpać z jednego skutecznego systemu treningowego, dającego gwarancję rezultatów.

 

Odwiedź nas aby odebrać bez zobowiązań darmowy okres treningowy. W czasie tego okresu Ty poznasz nasze studio a my pomożemy Ci wyznaczyć cele, a co najważniejsze pokażemy krok po kroku, jak je zrealizować. Klimat naszego miejsca tworzą członkowie oraz wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, która cały czas pracuje z klubowiczami nad skuteczną realizacją wyników.

 

Studio zlokalizowane jest w dogodnym miejscu pięknego Legionowa, przy ulicy Gabriela Narutowicza 96 niedaleko stacji PKP i dużego parkingu – jest to dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców, jak i osób dojeżdżających spoza miasta.

 

Facebook: 36minut Legionowo

 

Operator klubu:

WOMATO Sp z o.o. Sp. K.

ul. Kąty Grodziskie 105W

03-289 Warszawa

NIP 5242835797

 

Kliknij i przeczytaj:

Ogólne Warunki Umowy

Regulamin KlubuKlauzula informacyjna


Systemy treningowe:

 • MILON basic
 • Trening funkcjonalny
 • MASAŻ
 • DIETETYK

Główne zalety

  - dyplomowani fizjoterapeuci

  - rehabilitacja i prewencja

  - szybki dojazd (klub niedaleko stacji PKP)

  - klimatyzowana sala

  - miejsca parkingowa na terenie

Sprawdź nasz trening przez darmowy okres w wybranym Klubie

Aktualności

Brak aktualności klubu

Lokalizacja na mapie

Kadra